Ödeme Hakkında: 

Ürünlerin belirtilen fiyatına KDV ve diğer tüm vergiler dahildir. Sipariş verebilmek için 18 yaşından büyük olmalı, 3DSecure güvenlik altyapısı bulunan bir kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapabilirsiniz. (VISA MASTER AMEX kartlar desteklenir)
Siparişinizin ödemesi iyzico ödeme firması ile alınmaktadır, kart bilgileri görüntülenemez, saklanamaz ve paylaşılamaz.

Kargo Hakkında

Siparişleriniz aksi belirtilmediği sürece 2 iş günü içerisinde kargoya hazırlanır. Ürünler kargoya verildikten sonra 2-5 iş günü içerisinde size teslimatı yapılır. Siparişlerinizin adet ve tutar sınırı olmaksızını kargo ücretsizdir.

İade Hakkında

Teslim aldığınız siparişinizden memnun kalmadığınız sürece 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmek için [email protected] veya whatsapp üzerinden bize ulaşıp iade talebi oluşturmanız gerekmektedir. Bizden kaynaklanan sorunlarda iade kargosu ücretsizdir.

 

1.Siparişleriniz bize ulaşan sipariş sırasına göre işlenir, stoklardaki ürün durumu dahilinde paketlenir ve kargoya verilir.  Ürünlerin stok durumu solaress.com.tr de güncel olarak gösterilmektedir. Bununla birlikte nadiren karşılaştığımız, ürünün stokta görünüp de hasarlı veya kalite kontrolden geçemeyecek durumda olması gibi nedenlerden dolayı siparişinizi gönderemediğimiz durumlar olabilir, böyle bir durumla karşılaştığınızda solaress siparişi iptal etme hakkına sahiptir ve 3 iş günü içerisinde yaptığınız tüm ödemeyi size geri iade etmeyi taahhüt etmektedir.

2. Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde işleme alınır, paketlenir ve kargoya verilir. Farklı lokasyonlarda farklı kargo firmaları ile çalışmaktayız, ilgili kargı firması ürün kargoya verildiğinde takip numarası ile birlikte müşterilere iletilmektedir. Kargo firmasının çalışma koşullarına göre ve/veya özel günlerdeki olağan yoğunluluk ve/veya olağan dışı mücbir sebepler nedeniyle teslimat  1-7 iş günü içinde gerçekleşebilir. Siparişinizle ilgili bizimle iletişime geçtiğinizde detaylı bilgi alabilirsiniz.

3. Satın aldığınız üründen memnun kalmadığınız durumda 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünün kullanılmamış olması ve yeniden satılabilir durumda olması gerekmektedir. İade durumunda ürünle birlikte fatura / irsaliye varsa hediye ve promosyonlar da birlikte iade edilmelidir.

4. Hatalı / eksik gönderi durumunda veya üründe bir kusur bulunması durumunda en az 3 fotoğraf çekip [email protected] e eposta ile  bildirmeniz veya whatsapp hattından bize başvurmanız gerekmektedir, bu durumda iade kargo ücreti bizim tarafımızdan karşılanacaktır.